کابل افزایش طول صدا (AUX)

 • حمل و نقل سریع

  دریافت محصولات در زمان شگفت انگیز
 • ضمانت بازگشت وجه

  ضمانت بازگشت وجه به شما امکان می دهد به راحتی خرید کنید
 • محصولات مطمئن

  تمامی محصولات سایت معتبر و با کیفیت هستند.
 • خرید امن

  حفاظت و رمزگذاری اطلاعات مشتریان

۳۰۰.۰۰۰ ریال۱.۰۵۰.۰۰۰ ریال

توضیحات

معرفی محصول:

کابل افزایش طول صدا AUX با دارا بودن آلیاژ آلومینیوم و سر سوکت های آبکاری شده از کمترین نویز ممکن در انتقال صدا برخوردار است.

یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده های روزمره صدا است. به کمک این کابل به‌ راحتی گوشی تلفن همراه، پخش‌کننده MP3، تبلت یا دستگاه‌های پخش قابل‌حمل خود را به پس از افزایش طول به پورت AUX سیستم استریوی خودرو، بلندگو قابل‌حمل و دیگر دستگاه های پخش صوت متصل نمایید.

سایر ویژگی ها:

برای اکثر ما اتفاق افتاده که می‌خواهیم موسیقی موردعلاقه مان را با صدایی رسا و بلندتر بشنویم.

بنابراین نیاز به رابطی داریم که بتوان گوشی موبایل را به بلندگو وصل کرد. کابل‌های صوتی این کار را برایمان انجام می‌دهند. کابل AUX مخفف کلمه Auxilary، به معنی کمکی است. کابل‌های کمکی انواع مختلفی دارند. یکی از آن‌ها کابل افزایش طول یا تبدیل AUX است.

در مواقعی که فاصله شما از درگاه AUX بیشتر از طول کابلی باشد که دارید، از کابل افزایش طول AUX استفاده می کنید. این مدل در یک طرف جک ۳.۵ میلی متری و در طرف دیگر یک درگاه ۳.۵ میلی متری دارند.

متراژ های مختلف این کابل از ۱.۵ تا ۱۰ متر در فروشگاه موجود است و برای دستگاه‌های الکترونیکی است که دارای درگاه ۳.۵ میلی‌متری هستند، مناسب است.

این کابل در برابر گره‌خوردن و درهم پیچیدن مقاوم است و استحکام بالایی دارد. به‌سادگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و فقط در رنگ مشکی تولید شده است. جهت استفاده از این کابل کافیست یک سر این کابل را به پورت دستگاه پخش کننده و سر دیگر آن را به پورت AUX کابل دو سر نر صدا متصل کنید تا تمام صدا های منتقل شده از دستگاه خروجی پخش شود.

توضیحات تکمیلی

ابعاد نامعلوم
متراژ

1.5, 10, 3, 5

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…