سیاست حریم خصوصی

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی رایان دیدبان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.فروشگاه اینترنتی رایان دیدبان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی رایان دیدبان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: http://www.rayandidban.ir.

توجه ضروری

فروشگاه اینترنتی رایان دیدبان در حد توان خود تلاش می‌کند تا از بسترهای فروش امن در سایت خود استفاده نماید. بدیهی است ، فروشگاه رایان دیدبان تعهدی در خصوص بهربرداری شرکت ها و نهاد های دولتی و امنیتی ، انتظامی و قضایی از بسترهای مخابراتی و اینترنتی یا پایگاه داده های فروشگاهی ، درقبال مشتریان خود نخواهد داشت.

چه مدت و کدام اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

اطلاعات تماس شما

جهت امکان ارسال سفارشات ثبت شده تا چند ماه پس ار حذف حساب کاربری اطلاعات حساب کاربری شما جهت احتمال ثبت نام دوباره در بایگانی حفظ خواهد شد.