کیف کلاسوری محافظ آیپد بیسوس ۱۰.۲ مدل iPad Caver 2019

 • حمل و نقل سریع

  دریافت محصولات در زمان شگفت انگیز
 • ضمانت بازگشت وجه

  ضمانت بازگشت وجه به شما امکان می دهد به راحتی خرید کنید
 • محصولات مطمئن

  تمامی محصولات سایت معتبر و با کیفیت هستند.
 • خرید امن

  حفاظت و رمزگذاری اطلاعات مشتریان

توضیحات

کیف های محافظ به دلیل داشتن حفاظت بهتر، نسبت به قاب های محافظ محبوبیت بیشتری دارند. به همین دلیل کاربران زیادی استفاده از کیف های محافظ را به ویژه برای دستگاه های صفحه بزرگی نظیر تبلت، مناسب تر می دانند. در نتیجه برای تبلت ها و به ویژه آیپدهای گران قیمت اپل، کیف های محافظ بهتر خواهند بود.

کیف محافظ بیسوس ویژه آیپد ۱۰.۲ اینچی ۲۰۱۹ با پوشش کامل بدنه و نمایشگر تبلت اپل از آن در برابر ضربه، خط و خراش، گرد و غبار و سایر آسیب های مشابه حفاظت می کند.

کیف محافط بیسوس قادر است در ۴ حالت مختلف و در ۴ زاویه متفاوت قرار بگیرد. به این ترتیب کاربران ipad می توانند برای هریک از امور خود، زاویه قرارگیری کیف محافط را تغییر دهند تا متناسب با نوع کاربری آن ها، کیف در حالت بهتری قرار گرفته باشد. این کیف محافظ چرمی قادر است در حالتی برای تایپ کردن کاربران، یا تاچ آن ها و لمس نمایشگر آیپد قرار بگیرد.

 

کیف محافظ بیسوس از چرم PU طراحی شده است و کاربران می توانند از کیفیت بالای این پوشش و دوام آن اطمینان خاطر داشته باشند. کیف محافظ بیسوس در برابر سایش و خط و خراش کاملا مقاوم بوده و قادر است در هر محیطی از ipad اپل به خوبی حفاظت کند.

بیسوس لایه داخلی کیف محافظ بیسوس را با روکشی از میکروفیبر پوشانده است و کاربران می توانند از ایمنی بدنه دستگاه هوشمند خود مطمئن باشند. این لایه که مستقیما با بدنه ipad در ارتباط است بسیار نرم و لطیف بوده و آسیبی به بدنه دستگاه وارد نخواهد کرد.

توضیحات تکمیلی

brand

Baseus

رنگ

مشکی